ikinciyeni.com

2.el online otomobil alım satım platformu

İkinciyeni.com, Çelik Motor bünyesinde; 2013 yılından itibaren Türkiye’nin 2.el online otomobil alım satım platformu olarak hizmet vermektedir. 7 gün içinde iade garantili sistemi ile ikinci el otomobil satışını hızlı ve güvenilir bir ortamda gerçekleştiren ikinciyeni.com 2020 yılında 17.500 otomobili yeni sahipleriyle buluşturdu. Müşterilerine alternatif alım satım çözümleri sunan platform, dijital dönüşümün otomobil sektöründeki en başarılı örneklerinden biri olarak, geliştirdiği ekspertiz noktası ağı ile birlikte Türkiye’nin 23 noktasında hizmet vermektedir. Dijital gücünü fiziksele taşıyarak, genişleyen bayi ağı ile birlikte müşterilerine otomobillerini hızlıca nakite çevirme fırsatı da sunmaktadır. Ayrıca sektörün lideri olarak, bireysel müşterilerine araçlarını satarken kullanabilmeleri için de olanak sağlayan ikinciyeni.com, alım satım kolaylıklarında gelişmeler sunmaya devam etmektedir.

“Alın, Satın, Memnun Kalın” sloganıyla satışa sunulan otomobiller için TSE onaylı, deneyimli, bağımsız, profesyonel ekspertiz hizmetiyle otomobillerin yürüyen aksam, kaporta ve boya, elektronik ve elektrik aksam, motor ve mekanik, doküman ve ekipman, iç mekan, fren sistemi, lastik ve jant kontrollerini gerçekleştirerek mevcut durumu şeffaf bir şekilde raporlanıyor. Siteye üye olan kullanıcılar, istedikleri otomobilin ekspertiz raporlarını ve farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını da inceleme fırsatı yakalıyor.

İkinciyeni.com, yeni nesil hizmetleriyle önümüzdeki dönemlerde daha çok otomobil severi hayallerindeki otomobillerle buluşturmayı hedefliyor.
ikinciyeni.com