Garenta

Araç Kiralama

2014 yılında gerçekleştirdiği ilk kısa dönem araç kiralama operasyonuyla sektöre farklı bir anlayış getiren Garenta; 2016 yılında, 10 yılı aşkın süredir Uzun Dönem Operasyonel Kiralama faaliyetlerini sürdüren Çelik Motor Filo ile güçlerini Garenta çatısı altında birleştirdi.
 
Araç kiralamada “yeni nesil” hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Garenta; müşterilerinin tüm araç kiralama ihtiyaçlarının tek muhatabı olmayı hedefliyor.  Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile çözüm odaklı yapısı, bireylere ve kurumlara özel hizmetleri ve teknolojik altyapısıyla kısa zamanda sektörün lider firmaları arasında yerini aldı.
 
11 ilde bulunan şehir ve havaalanı şubeleriyle Garenta, kısa dönem kiralamada “GarentaDAY” markasıyla 7/24 müşterilerinin yanında yer alırken, uzun dönem kiralamada da “GarentaPRO” markası ile kurum ve bireylere hizmet sunuyor. Türkiye’de bir ilk olan uzun dönem online kiralama sistemi ile de müşterilerin hayatını kolaylaştıran Garenta, bu süreçte çağrı merkezi ve canlı destek ekibi aracılığıyla da müşterilerinin her ihtiyacında yanlarında oluyor.
 
Geniş araç parkı sayesinde esnek ve hızlı araç kiralama deneyimi sunan Garenta, birçok marka ile yürüttüğü işbirlikleri ile müşterilerine ek avantajlar sağlıyor.

Garenta